אנקר ישראל פורצת דרך בתחום הטכנולוגיה

רמקולים

מוסיקה טובה, או סאונד איכותי, באופן כללי, הם בגדר חובה בכל בית ואפשר להשיג זאת באמצעות רמקולים טובים של מותגים נחשבים. תודות לפיתוחים הטכנולוגיים של השנים האחרונות ובשל הרצון וגם הצורך ליהנות מסאונד ברמה גבוהה, ללא פשרות, מוצעים לנו כיום מבחר של פתרונות, הבאים לידי ביטוי בתצורות שונות. רמקול אלחוטי הוא אחד מהם והוא נחשב לבין המבוקשים.

רמקול אלחוטי, או רמקול בלוטוס כפי שרבים מכירים אותו, מגיע בדגמים ובאיכויות שונות. אם אתם מעוניינים לרכוש רמקול נייד בהתאמה מלאה, חשוב שתגדירו את הצרכים וגם את התקציב וגם תפנו אל הכתובת הנכונה, לחנות המתמחה במכירת רמקולים אלחוטיים. יש לקחת בחשבון את המקום שבו מעוניינים להעמיד את הרמקול, את גודל השטח או המרחב עצמו וגם את איכות הסאונד הנדרשת לכם – האם מדובר ברמקול כדי לשמוע דרכו מוסיקה בלבד או אולי גם סרטים ותכניות שונות?

רמקול נייד מביא אתו יתרונות רבים וזו גם הסיבה מדוע רבים רוכשים דווקא אותו. מכיוון שהוא נייד אין הגבלה כלשהי מבחינת המקום ואפשר להעמיד אותו בכל נקודה שרוצים בבית, בעסק שלנו או במשרד. רמקול בלוטוס, שלא כמו רמקול רגיל, לא כולל כבלים שונים (שהם, לכשעצמם, יכולים פעמים רבות לפגוע בנראות החלל) ולכן הוא משתלב כהלכה במרחב שבו הוא קיים. אפשר לקשר אותו ישירות אל הטלוויזיה שלנו ואפילו לטלפון החכם או לטבלט שברשותנו וכך לשדרג משמעותית את איכות הצפייה או השמע. למרות שמדובר ברמקול קטן יחסית, בהשוואה לאלה, הרגילים, עוצמת השמע שלו בלתי רגילה והיא מתבססת על טכנולוגיה חדישה.

אז אתם בטח שואלים את עצמכם, כיצד הרמקול האלחוטי הנייד של אנקר מוביל מבחינה טכנולוגית ואיכות מוסיקה אל מול המתחרים?

להלן כל הדברים שהופכים את הרמקול האלחוטי של Anker  למתקדם והאיכותי ביותר:

  • מאפשר סנכרון אורות ומוזיקה עם למעלה מ– 100 רמקולים נבחרים בטכנולוגית PartyCast על מנת ליצור את חווית המסיבות האולטמטיבית.
  • הרמקול עמיד למים וגשם.
  • שליטה מלאה באמצעות אפליקציה.
  • טכנולוגיה מיוחדת לתדרים נמוכים.
  • BassUp אשר מעניק בס עוצמתי ואיכותי.
  • עוצמת ווליום מרשימה וסוללות איכותיות.

מחפשים רמקול אלחוטי מאיכות גבוהה? הרמקולים הניידים של אנקר הם התשובה. מדובר ברמקולים קלים, נגישים וגם איכותיים מאד, שאינם תופסים מקום רב בבית או במשרד, אך במקביל מבטיחים איכות שמע ברמה גבוהה. לפרטים נוספים אודות הרמקולים הללו, הנמכרים ישירות אונליין דרכנו, באתר, ומענה לכל שאלה, התקשרו אלינו לטלפון 03-9413032. נשמח לעמוד לרשותכם, בכל עניין ובכל בקשה.

דילוג לתוכן